Dioda laserowa

Dioda laserowa

Amecam jest firmą zajmującą się zaawansowaną technologią laserową dla przemysłu i jednostek naukowych, opartych na laserach i systemach promieniowania laserowego oraz innych półprzewodnikowych źródłach światła. Odpowiedzialni, między innymi za rozpowszechnienie użytku dioda laserowa.

Firma może pochwalić się współpracą z gigantami technologicznymi, dzięki czemu, w ich ofercie znajdziemy produkty takich firm jak: LIGHT CONVERSION,FEMTOLASERS GmbH, OMICRON LASERAGE. Dioda laserowa to tylko jedna z rzeczy, którą można znaleźć w ofercie firmy.

Przyszłość to dziś!

Firma została założona w 2005 roku przez grupę młodych ale doświadczonych inżynierów, którzy zainteresowani technologią i jej rozwojowi postanowili wprowadzić ją na polski, codzienny rynek użytkowy. Za cel obrali sobie dostarczenie najnowszych technologii do firm, między innymi takich jak korzystanie z dioda laserowa.

laserowa dioda

Rozwój to my!

Od samego początku działalności firma może pochwalić się dynamicznym rozwojem, a jej twórcy nie spoczywają na laurach i dalej się dokształcają, aby jak najlepiej swoją firmę rozwijać. Dlatego też, biorą udział w targach naukowych czy konferencjach.

Innowacja

Wprowadzenie powszechnego użytku dioda laserowa na polski rynek to z pewnością innowacyjne rozwiązanie, które może usprawnić działanie wielu firm.

Dioda laserowato nie jedyne co oferuje firma, jeśli chcesz zmienić oblicze swojego przedsiębiorstwa i razem z nim powitać przyszłość, to zapoznają się z pełną ofertą firmy Amecam, znajdującą się na stronie internetowej.

Dodaj komentarz